System barwienia ColorExpress

System Caparol ColorExpress to nowoczesny system oferujący indywidualne rozwiązania kolorystyczne. To najnowocześniejsza technologia komputerowego dozowania kolorowego pigmentu do białej farby – bazy. Wszystkie usługi dostępne są w naszym sklepie.

Wszechstronne zastosowanie

System ten stusujemy dla wszystkich oferowanych farb wewnętrznych lub elewacyjnych – o dowolnym stopniu połysku, odpornych na zmywanie, chroniących przed zabrudzeniami, specjalnie przeznaczonych do pomieszczeń narażonych na wilgoć, jak kuchnia czy łazienka, ale również do drewna. Tynki, lazury i lakiery można również barwić w mieszalniku  – oferujemy specjalne rozwiązania na specyficzne potrzeby powierzchni. Nie mamy ograniczeń dotyczących sposobu nanoszenia na podłoże – istnieje możliwość nanoszenia wszelkimi dostępnymi narzędziami – wałkiem, pędzlem, urządzeniem natryskowym.

Oszczędność czasu i powtarzalność koloru

Zabarwienie i wymieszanie farby w mieszalniku trwa tylko kilka minut. Bez zamawiania i specjalnego oczekiwania na produkt – farbę dostaniesz u nas „od ręki”. Dodatkowo dajemy pewność, że wybrany kolor jest do powtórzenia pod względem wcześniej wykorzystywanej  receptury dla dowolnie wybranego rodzaju farby. Chcesz dokupić farbę po dłuższej przerwie? Staramy się zapisywać wybrane przez klientów kolory, także nie musisz szukać wiaderka 😉

Różnorodność

Oferujemy odpowiedni wzornik do każdego rodzaju podłoża. Niezależnie od tego, czy jest to ściana wewnętrzna, elewacja, posadzka – każdy, z oferowanych przeszło stu wzorników, zawiera od kilkudziesięciu do około dwu tysięcy odcieni kolorów. Łącznie dysponujemy bazą ponad 1 500 000 receptur materiałowo-kolorystycznych. 

Jakość pigmentów

Wysokiej jakości pasty  opracowane przez Caparol doskonale wpisują się w coraz większe potrzeby zamawiających. Oferujemy specjalne pigmenty nie emitujące rozpuszczalników do farb wodorozcieńczalnych, inne do produktów opartych recepturowo na rozpuszczalnikach. Ciągłe udoskonalanie receptur sprzyja rozszerzaniu skali dostępnych kolorów i – co niezwykle ważne w przypadku farb elewacyjnych – zwiększaniu odporności na promieniowanie UV. Nasze farby wewnętrzne po zabarwieniu w dalszym ciągu spełniają warunki wewnętrznej normy E.L.F. – braku emisji rozpuszczalników powyżej 0,7 g/l,  lub dopuszczalnej granicy 30 g/l.

Zastosowanie niezwykle modnych ciemnych kolorów na elewację nie jest już żadnym problemem.

©2013 Kolor System - Wszelkie prawa zastrzeżone.